1% podatku

 

Dzięki dostępowi do najlepszych leków, terapii oraz sprzętu rehabilitacyjnego możemy poprawić komfort życia Adasia oraz znacznie je wydłużyć.

 

Zbieramy środki, aby dać Adasiowi szanse, jakie mają chorzy w krajach zachodnich, gdzie średnia długość życia chorych wynosi 35-40 lat, czyli o 10-15 lat więcej niż w Polsce! Pragniemy, aby choroba postępowała jak najwolniej, żeby nasz syn miał szczęśliwe dzieciństwo, nie czuł się inny, odrzucony przez rówieśników, wykluczony z normalnego toku nauczania.

 

Wierzymy ponadto, że Adaś doczeka wynalezienia terapii genowej, która sprawi, że mukowiscydoza stanie się chorobą w pełni uleczalną. Terapia taka będzie prawdopodobnie również bardzo kosztowna, a jej efekty będą tym lepsze im lepszy stan zdrowia pacjenta w momencie poddania się terapii. Dlatego tak ważne jest zapewnienie Adasiowi nowoczesnego leczenia i warunków życia umożliwiających spowolnienie postępu choroby.

 

Przekażcie proszę 1% podatku na leczenie naszego synka, żeby wspomóc go w walce z chorobą!

 

Adaś posiada dwa subkonta - dotychczasowe w Fundacji Matio oraz nowe prowadzone przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.

Aby przekazać 1 procent podatku za 2019 rok na leczenie Adasia, wystarczy w zeznaniu podatkowym podać:

Numer KRS Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą0000064892

LUB

Numer KRS Fundacji MATIO: 0000097900

 

oraz podać kwotę stanowiącą równowartość 1% swojego podatku.

W rubryce "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%" należy wpisać:

„Na leczenie Adama Majka”.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które postanowiły przekazać 1% swojego podatku na leczenie Adasia!!

 

 

 

Photo credit: Marta Dzbeńska-Karpińska